Renatka2

Máte zkušenosti se Krejčovstvím Springer?

dobrý den

Máte zkušenosti se Krejčovstvím Springer?? Konkrétně na ušití obleku

Odpovědi
Drap

Do Prahy mám dost daleko, takže osobní zkušenost žádnou nemám. Většina zakázkových krejčovství šije velmi dobře s dobrým vypracováním. Jinak by se na trhu neudržely. Neni nic snadnějšího, než si tam zajít a osobně prohlédnout některý z jejich vzorků, či zakázky.

marci1

Od známé vím, že si nechali v krejčovství „Springer“ ušít oblek pro manžela a byli velmi spokojeni a údajně i cena byla přijatelná. 🙂

Renatka2

MArkettB ano to jsou oni.
Tak moc děkuji všem za doporučení. Manžel právě přemýšlel, kde si nechá ušít oblek, a někdo mu právě toto krejčovství doporučil, tak jsme se chtěli poptat. Děkujeme, manžel tam zajde.

Bakerek

Ano nechával jsem si tam ušít oblek i košili. Byl jsem velmi spokojen. Šijí velmi krásně. Po Praze chodí k zákazníkovi až domů na zkoušky.

MarkettB

To je toto krejčovství? http://studios­pringer.cz/
Hledám pro manžela právě, kde by si mohl nechat ušít oblek, tak pročítám diskuze, tak díky, taky na to mrknu. Jsou v Prostějově, tak super, to není moc daleko aspon.