ReHu

Máte zkušenosti s tzv. funkčním prádlem? Dobré? Špatné? Jiné?

Doplňuji:
Já mám taky dobré zkušenosti, Craft je super a na funkční pomožky nedám dopustit 🙂

Nejlepší odpověď
martina1

Já ne,jen musím mít vše bavlněné,ale manžel nosí hlavně do práce termo prádlo od Pleasu nebo od Craftu.Není tak propocený,protože sají dobře pot a v zimě nosí podvlekačky,aby mu v pracovních pláťákách nebyla zima.Jiné spodní prádlo by si nevzal,takže má velmi dobré zkušenosti.

Další odpovědi
ten který je

Mám dobrou zkušenost s prádlem určeným pro vysokohorskou turistiku.Prádlo pro cyklistiku vnímám o něco hůře.

PostApMan

Dostal jsem darem jedno to tzv. Funkční prádlo – tričko. Zkušenosti s tím mám dobré, např.: při tůrách, dlouhých výletech, protože na rozdíl od těch co jsem viděl v obchodech – to moje vypadá normálně, elegantně a takže se dá nosit i bez velkého batohu na zádech a bez nápisu na čele „Jdu na tůru“.