Ozzy21

Máte zkušenosti s tímto alarmem??

Co říkáte na tento alarm?
:http://cip.in­shop.cz/inshop/par­tner/minialar­my/signalizac­ni-mini-alarm-codeman-na-vstupni-dvere+id-w1068.html
Máte zkušenosti s touto firmou nebo s alarmem ??
Prosím napište mi všechny vaše názory..

Odpovědi
anonym

Tento alarm mám. Má své plus i mínus. Napájení bateriemi, což tam kde není elektrika je dobré. Možnost nastavení gongu, zpožděného alarmu nebo okamžitého alarmu.
Musí být umístěn uvnitř. Po narušení začne pípat-odpočítávat asi 10 sekundovou prodlevu a v té době je zranitelný!
Nemá vyvedení na externí sirénu a musí být kvůli vypnutí přístupný. Takže se nedá nikde schovat, jelikož musí být slyšitelný a přístupný. Lze jej použít jen s magnetickým spinačem-tedy okno, dveře.
Výhoda je, že jej nemusíš pokaždé zapínat. Pro vypnutí musíš zadat 2× správný kód. Jinak jen přerušíš nynější příchod a při zavření dveří se opět aktivuje do střežícího stavu.
Tam kde příjdeš otevřeš dveře a pak je nezavíráš a neotevíráš v průběhu své návštěvy je to dobré. Tam kde za sebou dveře zavřeš, pokaždé musíš zadat kod.