Nik92

Máte zkušenosti s prací na doma? Znáte nějaké seriózní stránky? Kde nejde o podvod?

Prosím, aby na toto reagovali pouze ti, co mají s tímto zkušenosti

Nejlepší odpověď
Drap

Obávám se , že takové stránky nenajdeš.

Další odpovědi
pusinka50

Všechno je podvod, mám to x-krát vyzkoušené, všude chtějí peníze za poslání informací, které jsou naprosto k ničemu

Petunia

Pracovat doma je poměrně normální, jen ne asi v tom slova smyslu, na který se ptáš – tzn. kdy ti firma pošle nějakou práci domů př. lepení obálek a ty jim to pak pošleš zpátky…to bývají podvody hodně často!

Práci z domova můžou ale normálně dělat např. webdesignéři, copywriteři, grafici, účetní, umělci všeho druhu…zkrátka a dobře všichni, kteří nemusí chodit někam do kanclu a nebo jiného místa zaměstnání.