Avatar uživatele
marci1

Máte zkušenosti s „ponožkobotami“?

Opravdu se dá v nich chodit i po horách a kamenech? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2104 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Bohužel zkušenosti nemám a ani jsem netušil, že něco takového existuje. Tak jsem na to mrknul na netu. Výrobci slibují, že se nemusíme bát ani střepů, ale moc tomu nevěřím. Otázka stojí, jak dlouho vydrží. Mimo to mám obavy, že po vyzutí začne v okolí padat z nebe mrtvé ptactvo a hmyz. Ani ta přemrštěná cena se mi nezamlouvá. Nicméně to může být výborná alternativa do turistického batohu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
smokingman

Měl jsem je. Chodit po chodníku je v nich fajn, ale častým nošením se za chvíli zničí podrážka a taky čištěním. Na procházky po horách bych je nedoporučoval… :D :D Vydrželi by tak dva pochody… :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Eduart

Zkušenost mám takovou že pokud nedokážeš chodit po horách a kamenech bosa tak ti to nepůjde ani v ponožkobotách. Je to opravdu jen minimální ochrana spíš proti ušpinění než proti úrazu. Ale třeba na ňáký běhání po kempu by se to dalo.

Já jsem ke konci jejich životnosti (která je opravdu malá za tu cenu) zkusil dát dovnitř stélku z boty a vznikl tak docela zajímavý kompromis mezi ponožkobotou a běžnou barefoot obuví. Stélka neubrala nic na flexibilitě a naopak přidala na ochraně a útlumu.

Upravil/a: Eduart

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek