Larissa

Máte zkušenosti s nějakým odpeckovávačem, který byste doporučili, prosím?

Nejlepší odpověď
Ex-pert

Já jsem koupil babičce, která hodně peče odpeckovač od Tescomy. Je to daleko méně pracnější, než odpeckovávat například třešně ručně.

Zdroj: http://www.ob­chody24.cz/od­peckovac-tresni-tescoma-handy

Další odpovědi
Sůwa

Mám vyzkoušený ten od Tescomy, jak píše Ex-pert. Úžasný pomocník při zavařování i při pečení 🙂

Kelt

Mám doma jednoduchý odpeckovávač na třešně. Je z kovu, třešeň se umístí do otvoru v takové mističce o průměru asi pětikoruny, zvrchu je stisknutím vsunuty tyčka na pružině. Pamatuji se, že jsme to měli doma, kdy jsem byl malý a možná to máme i nyní, takže je to staré přes 50 let.

Drap

Odpeckovávač čeho ?

Zbynas

Obyčejný nůž.