Avatar uživatele
veruberu

Máte zkušenosti s kosmetikou z Mrtvého moře Dead Sea Spa Magik ?

chtěla bych ji vyzkoušet, ovšem přípravků je tolik, že se v nich trochu ztrácím…máte zkušenosti s konrétními? zajímaly by mě hlavně speciální krémy jako například http://www.ho­mespa.cz/moje­domacilazne/eshop/37-1-Mrtve-more/0/5/733-Mineralni-ocni-Lifting-krem-proti-vraskam-20-ml nebo koupele?

doporučíte alternativu?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? GM před 3704 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
GM

Dead Sea Spa Magic neznám, ale mám velmi dobré zkušenosti s kosmetikou z Mrtvého moře od Avonu. Používám krém na ruce, krém na nohy, tělový krém a bahenní pleťovou masku. Avon nabízí také koupelovou sůl z Mrtvého moře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
petra15

veruberu, ty jsi prece mlada (maminka), na co ti to ma byt ? To je pro starsi, co maji nejake vrasky a ne pro tebe, leda , ze bys mela nejakou alergii, pak je ta sul z m.m. nad zlato…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
veruberu

mám problémy s vráskami kolem očí…už ted se mi dělají a taky mám dost citlivou pokožku, hodně vysušenou a nebo naopak mastnou, takže pátrám a zkouším, co se dá…takže proto…právě že jsem o Mrtvém moři dost slyšela, ale jistá si moc nejsem, většinou mám totiž tu zkušenost, že kosmetika nefnguje, takže jsou to jen vyhozené peníze…hledám proto spojence, protože tohle se mi líbí…

před 3703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

tak ti teda neco doporucim : kup si na to jen kosmetiku od firmy Weleda---patri sice k nejdrazsim, ale mesicne to tolik pak nebude.
Zarucuji ti, ze uz nikdy nic jineho nebudes chtit.

před 3703 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek