Curiosity

Máte zkušenosti s "kolo"botami HEELYS?? Koupila jsem si malé číslo. NATÁHNOU SE???

Koupila jsem si koloboty Heelys vel. č. 36,5 … mám ale velikost 37 – 38 !! V obchodě mi seděly, sice trochu na těsno, ale byly v akci za super cenu a větší číslo už neměli. Řekla jsem si, že se to poddá, ale teď mě tlačí. Je to pevná, tuším kožená obuv. Snažím se je rozchodit, ale jde to z tuha. Moc se mi líbí a nechci to vzdát. Ale samo, že si zase nezničím nohu. Při nejhorším je prodám. Nemáte někdo zkušenost s tímto typem bot. Zda-li se třeba konkrétně VÁM (pokud je máte) roztáhly nebo néé?? MOC DÍKY ZA ODPOVĚDI!!!

Odpovědi
Alesh

No, s tím bych moc nepočítal. Obecně se boty povolí spíš ho šířky (pokud vůbec někam povolí). Do délky je to záležitost nepatrného vymačkání v oblasti špičky a paty a trochu si sedne i vložka, ale nic světoborného se čekat nedá. Nehledě teda na to, že na kole ti během jízdy spíš noha naběhne, takže je zkus určitě vyměnit nebo prodat.