máte zkušenosti s DOMÁCÍ PEKÁRNOU?potřebuju tip na osvědčenou?

Taky nevím, jak slouží silikonoví pomocníci -vál, válek, mašlovačka… – při pečení. Používáte je a jak jste spokojení? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=dom%C3%A1c%C3%AD+pek%­C3%A1rna&sa=Vyh­ledat#1100

Další odpovědi
beer

Já používám Bifinett – tuším že z Lídlu za 1000Kč – a jsem spokojen. Teda nic jinýho než chleba jsem zatím nepekl a možná proto žádné zmiňované pomůcky nepotřeboval..)) Jinak mašlovačka je na potírání pečiva, dříve „peroutka“
Tipy:
http://www.ma­ll.cz/listy/nej-domaci-pekarny?gclid=CLD­d_9Pz16gCFYeV­zAodVQpd9g

anonym

Mám Panasonic SD-255,jsem velmi spokojená,je škoda nechat někde nevyužitou,recepty jsem vyhledala na netu,dělám v ní i sekanou,těs­ta,odpadne dlouhé a namáhavé hnětení,nádobí..Se silikonovými pomůckami nemám zkušenost,jen používám staré formy ,klasiky po babičce,mamině,ne­dám na ně dopustit.http://do­maci-pekarny.heure­ka.cz/panasonic-sd-255/

hanjimka

Mám Moulinex asi za 2000.-Dělám v ní jak těsta domácí tak i kupované směsi.Už jsem tam pekla i sladké,zadělávám v ní kynuté těsto.Umíchala marmeládu i vyškvařila sádlo.Spokojená jsem maximálně a to v ní peču asi 2 týdně.

fablen

pekárnu mám ALASKA – stála taky kolem 1.000,–. Mám ji už několik let a max.spokojenost. Peču chleba a dělám v ní i těsta. Chlebové směsi nekupuji – chleba z nich se mi málokdy povede. Jednou za čas si sjedu pro žitnou mouku do pekárny a vše ostatní se dá běžně koupit.

Ze silikonu mám mašlovačky a vál na válení a také jsem velmi spokojena – je to skladné a dobře se to používá. Formy na bábovky mám klasické, ale ani silikonovým bych se nebránila.