Kroupič

Máte zkušenosti s Agresivním bruslením ?

Je dobré je koupit pro klasické bruslení ?
Doplňuji:
Rozhoduji se mezi klasickými, a agresivními. Přeci jenom, s klasickými nemohu to co s agresivními, zato s agresivními mohu vše, co s normálními :) Tak proto žádám radu . . .Jak to přesně myslíte že jdou namáhavější na kotníky a fizičku?

Odpovědi
odik

klady: bota bývá pevná, měkká a brusle jsou dobře ovladatelné

zápory: freestylové brusle jsou jakoby „živější“, a tak jsou dlouhé hladké rovinky výrazně náročnější než na běžných fitnessech (jak na fyzičku, tak na kotníky apod.)
Doplňuji:
fitness brusle je konstruována pro rovnou jízdu = ideální na delší projížďky po krásném hladkém asfaltu

zatímco freestylové brusle jsou konstruovány na obratnost = brusle má tendence už při malých náklonech měnit směr, takže pokud zrovna neblbnete v parku nebo po městě a jedete jen rovně, tak to dá větší námahu než na fitnessových a je to i náročnější na kotníky … navíc mají většinou menší kolečka, a tak daleko více cítíte všechny nerovnosti

jezdil jsem na obou typech a momentálně mám streetové = dá se nich blbnout a že jsou trochu náročnější na jízdu a fyzičku mi nevadí … je to prostě sport a tam se člověk vždycky unaví