Baromut

Máte zkušenosti s agenturou Hypnossis?

Našla jsem od této agentury „brigádu“, která spočívá v tom, že se budu na jednom hudebním festivalu bavit na afterparty a dostanu za to lístek na festival + vypité drinky zdarma. Přijde mi to divné. Co si o tom myslíte? Popřípadě pokud máte nějaké zkušenosti s touto agenturou, pomohlo by mi to :)

Nejlepší odpověď
gecco

A přijímají jen holky, viď??
😉
Levné…

Další odpovědi
Klaproth

Proč divné? Bavit se na afterparty může znamenat leccos. Pokud to zkousneš, tak proč ne.

ReHu

Určitě bych chtěla vědět víc,