Nevědoucí111

Mate zkusenosti s líbáním se žvýkačkou?

Chci se zkusit líbat se žvýkačkou, ale nikdy jsem to nezkoušela. Jaký to je?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Se žvýkačkou jsem se ještě nelíbal. Se ženou a dívkou už jo a je to skvělý :)

Další odpovědi
mosoj

Žvýkačku jsem políbil jednou. Zůstala mně na nose.

iceT

Podle mě stejný,jako se líbat s pusou plnou jídla.

gecco

Já se líbám s holkama – se žvýkačkou zkušenost nemám…
😉

anonym

Žvýkačka ti nic pak po líbání neřekne,když líbat nebudeš umět.
Raději to zkus s klukem!

ReHu

Neptej se, vyzkoušej a zjistíš.

Bramborek

Jestli myslis ze se budes libat se zvykackou v puse tak to nedoporucuji. Budes mit ty nebo partner pachut v puse :)

mojitek

a nechceš to spíš zkusit s klukem ? Žvejka jako partner?

bolak

Bramborek: To si určitě nemyslí, kdyby ji měla v puse, tak by se s ní těžko mohla líbat..

anonym

Pumíku, o těch vulgarismech už jsem tady psala, že?