luna

Máte zkušenosti anorekcie a jak takovému člověku pomoct, který tím trpí ale nejí kvůli tomu ze nestojí o to být hubený

ale proto ze jsou v manzelstvi probleny a psichicky uz to nezvladala a spadla do anorekcie rada bych ji pomohla ale nevi jak dekuji za jakoukoliv radu

Nejlepší odpověď
quentos

tady už bohužel pomůže jedině psychiatr… podobná otázka už tu padla, viz odkaz

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/plnoleta-dcera-ma-anorexii

Další odpovědi
iceT

Sama o sobe asi nepomuzete,ale uz jen ze jste pro kamaradku nablizku hodne znamena.Zkuste pomoc u psychologa nebo v poradne.Hodne stesti vam i kamaradce.

verka

Je to závislost a tam může pomoci jen odborník.

anonym

Okamžitě, a velmi rychle, vyhledat „Dobrého“ psychologa. Je nezainteresovaný do Vašich problémů, potažmo do problému Vaší kamarádky. Čili je nezávislý. Mám vlastní zkušenost s dlouholetou přítelkyní, které jsem tímto velmi pomohla.

Čarodějnice

Takoví člpvěk musí nejdříve chtít a potom hledat pomoc.Tihle lidé když jsou jakoby násilím tak se léčí velice těžko.Ale když se rozhodnou že potřebují pomoc tak s nima okamžitě zajít někam k lékaři.Může se léčit i ambulantně ale bude to dřina jak pro ni ale i pro vás.Vyléčit se to dá.