tony2412

Máte zkušenost s výměnou normální simky za micro sim?

mám dvě simky,jednu T mobile a druhou O2 a jednu potřebuju vyměnit za micro simku,platí se za to?

Nejlepší odpověď
gecco

„normální SIM“ má velikost platební karty…
„micro SIM“ je, pravděpodobně, ta, kterou máš
„nano SIM“ je, pravděpodobně ta, kterou ´požaduješ´
___
Mám zkušenost několikerou:

  • prodejny operátora – výměna v řádu několika minut, zdarma (včetně případného přetažení dat)
  • jiné prodejny – tady ti nenabídnou výměnu, ale ostřižení micro SIM na nano SIM, od zdarma po několika desetikorun, ´bez záruky´, ?minuta?

😉

Další odpovědi
brillant

https://www.o2­.cz/osobni/203298-volani/microsim­.html
https://www.t-mobile.cz/sim-karta-vymena

Dochy

U O2 snad neplatí. Dostaneš pravděpodobně novou SIM, která je tak trochu jako matrjoška… V SIM redukci máš miniSIM redukci, v ní mikroSIM redukci a v ní nanoSIM kartu. (Během posledního roku mi prošli rukama asi 3 nové O2-SIM a mechanicky byli stejné)

BANAN93

T-mobile jsem měnil nikolikrát – musíš ale do nějaké větší prodejny (já byl v tesco Letňany) a normálně jim dáš starou simku a on zadá kod simky a vezme obálku se simkou novou (čistou) načte čárkovej kod na obálce a udělá ti z ní tvojí starou simku (jakmile se přihlásí do sítě, tak se z ní stane simkarta s tvojim tel. číslem) dělal jsem si takhle micro i nano – trvá to asi minutu :)

Kepler

Mám pocit, že existují takové adaptéry ve tvaru normální simky, do které se mikrosimka vloží a dají se používat obě.