lenina270

Máte zkušenost s robotickým vysavačem?

chci koupit jako dárek robo-vysavač a zatim sem dostala jen málo tipů,a já nejsem odborník,nerada bych nalítla vychytralým prodejcům…
známí mají za 4000,– a sou s ním už skoro rok spokojení,ale prý sou i levnější ale i dražší,
plánuju do něj investovat max 5000,–
máte někdo zkušenosti?
napište mi prosím cokoli co by se mi mohlo při výběru hodit a nebo i rovnou jakou značku a za kolik máte
prý se tohle vyplatí koupit v německu?prý je tam i český návod i když ho koupím tam
děkuji za jakoukoli radu
Doplňuji:
vy co píšete že ho máte-prosím jakou značku?bere to i dlouhé vlasy a drobky od rohlíků?bude to dar pro domácího kutila takže i nějaká ta pilinka tam bude…

Nejlepší odpověď
mosoj

Je si ale třeba nalít čistého vína. Klasický vysavač na pořádné vyluxování koberce nemůže nahradit.
Je to spíš automatická a elektrická varianta mechanického kartáče. Z tohoto také vyplynou uváděné nedostatky.
Doplňuji:
Odpovídal jsem pouze na základě svojí úvahy.
Zde je to potvrzeno. Nejsou a nemohou to být vysavače. Nicméně drobný bordel do asi uklidí dobře, to dělaly již staré dobré mechanické kartáče.
http://www.rady-testy.cz/hit-letosnich-vanoc-roboticky-vysavac

Další odpovědi
ReHu

Známí ho mají a také sbírám info, protože ho plánuju.
Zjistila jsem, že je lepší lepší řada a není vhodný pro koberce s vyšším vlasem.
Doporučuji Roomba.

anonym

pro ty nejhodnotnější komentáře a recenze přímo od uživatelů si zajděte sem >>> http://vysava­ce.heureka.cz/f:3327:1­01671/

jsou tam desítky recenzí ke každému modelu, a hlavně … dočtete se tam i jaké mají skutečné nedostatky.
Doplňuji:
v žádném případě však od toho nečekejte zázraky, není to ani tak výkonný vysavač, jako spíše automatizovaný akumulátorový smeták.

anonym

ano mám ho dostala jsem ho na vánoce,nejdřív jsem si musela na něj zvyknout at ho nezašlápnu,ale ted jsem spokojená,určitě to hodně ulehčí a vysaje drobné smetí,zvlášt pokud máte plovoučku kde se chytá prach který je i vidět,můžu doporučit

Jikra

Mám iRobot Roomba za 11000,– obývák 6×5m plný nábytku tj. stůl, stolečky, sedačky, židle, židličky a jiné nezbytnosti a huňatý koberec. Takže výsledek nic moc a navíc musíte pro robot vytvořt tzv.friendly prostředí to znamená pokud možno všechno z cesty. Takže přestěhovat všechno na jednu půlku nechat ho se proběhnout(roombu) a potom opačně aby výsledek stál alespoň za něco. 1/2roce skončil ve skříni. Za ty prachy by byl špičkový vysavač a vysáto za kratší dobu

Děda Louda

Robota jsme po dobrých referencích pořídili dceři, tedy ne my, ale Ježíšek. Nespornou výhodou je právě to, že jej není třeba obcházet jako při klasickém luxování, nebo se bát jeho zašlápnutí. Do práce se dává v době, kdy rodina odchází na vycházku, takže si nikdo navzájem nepřekáží v rozletu. Po návratu se stroj schová, případně vysype zásobník a je to. Sám se nakrmí, najde si v případě potřeby nabíjecí stanici.
Zvolili jsme nabídku známého televizního e-shopu, kde přijde včetně dálkového ovladače a infrazávory na necelé 3000,– Kč.

poa.li

Je to super. Vřele doporučuji. Od té doby, co ho mám, mám pořád vyluxováno a mnohem néně prachu.

roxy52

U nás jsem robotický vysavač já,–takže zkušenost ne moc dobrá ( pro mě ) .

atriplex

Rozdíl v ceně je kvůli kapacitě baterie. Čím větší plochu chcete na jedno nabití vyčistit, tím víc si připlatíte. Velikost plochy je tak zásadním ukazatelem. Vaše cena odpovídá, tak jednomu většímu pokoji.