veruberu

Máte zkušenost s pokladními systémy?

zdravím všechny,mám dotaz na provozovatele restaurací. máte zkušensoti s pokladními systémy? vyplatí se do nich investovat? Mám ny mysli třeba toto http://www.awis­global.cz/poklad­ni-systemy vypadá to pěkně ale, pořizivací cena je dost drahá, tak nevím, jestli se to vyplatí. díky za vše. mám zájem hlavně o zkušenosti…

Odpovědi
mojitek

no,pokud si v restauraci vystačíte sám/sama coby obsluha,provozák apod,tak je to možná i zbytečné.ale uvědomte si,že jakmile najmete personál,tak by byl zcela jistě problém..A ne­myslete si,když to budete chtít řešit např. kamarádkou nebo kamarádem,tak obzvlášť.Mimoto systém se používá i jako „sklad“ čili hned víte co je třeba dokoupit a budete mít celkový přehled o surovinách,ná­kladech,rabatu atd atd. Čili moje rada zní- vyplatí se to i v malé provozovně pokud budete mít personál tak trojnásob. Důležité je si pořádně proštudovat smlouvu,aby např při potížích se systémem přijeli co nejdříve a ne např až za 2 dny..