Milhaus1

Máte zkušenost s odstraněním obkladaček na ytongovém podkladu? Sníží se riziko poškození podkladu ručním osekáním?

Odpovědi
Hans51

Myslím, že pokud budete opatrný, nemělo by poškození hrozit.

brillant

Určitě se sníží, ale záleží na zručnosti a zkušenostech toho kdo to bude provádět.

mojitek

dělat to opatrně a poškozené ytongy vyplnit sádrovou omítkou,třeba. Není to žádný problém ani do hloubky 5 cm,i víc).
Před nanesením sádrové omítky to nezapomeň napenetrovat.Pe­netrace…8 h počkat a až pak nanést S.O.