Kajaka

Máte zkušenost s koktejly na hubnutí?

Ahoj všichni, zkoušel jste někdo něco takového na hubnutí? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Nejlepší odpověď
annas

Bohužel, ano. Když se po roce 1989 objevilo hodně informací o zdravém životním stylu, udržování váhy atd., nechala jsem se ovlivnit jednou známou, která po německém koktejlu zn. Multaben zhubla.

Začala jsem koktejly užívat, zhubla jsem, ale zničila jsem si zdraví. Moje tělo si zvyklo na bezpracné přijímání minerálů a vitamínů. Když jsem s užíváním skončila, objevily se zdravotní potíže., nebudu je znova popisovat, někde jsem se o nich již zmiňovala, lékaři nenašli řešení, chodila jsem po čertech ďáblech , odepsali mě.

Moje tělo reagovalo opačně, než mělo. Zachránila mě alternativní medicína,. Trvá to už více než 10 let, vyléčila jsem, i když občas se objeví některé potíže.

Takže nedoporučuji koktejly či jiné přípravky. na zhubnutí Jedině změnit způsob stravování atd.

Přesvědčila jsem, že příroda léči, člověk uzdravuje, alternativní medicína hledá příčiny nemoci, zatímco klasická medicína léčí důsledky.

Já za svou blbost zaplatila. Získala jsem další naději, uvěřila jsem … bylinky jsou zázračné. Navíc jsem se naučila poznát své tělo, jeho reakce , energetické okruhy, orgánové hodiny, činnost orgánů, jejich projevy i ve vzdálených místech atd. Potvrdilo se, že každé zlo je k něčemu dobré, otevřelo mně nové možnosti.

Pravidelně zde opakuji, že nikoho nepřesvědčuji, jde o mé zkušenosti, každý se musí rozhodnout sám, co mu vyhovuje a pro co se rozhodne.

Další odpovědi
dubraro

Ano. Bylo to tak hnusné, že jsem se rozhodl raději zůstat tlustý.

ivzez

Kajako, nemám a nikdy mít nebudu.
Proč? Protože je to nesmysl.

Člověk, který chce zhubnout, musí změnit svůj životní styl. Musí se
začít stravovat střídmě, zdravě a vyváženě, musí se začít pohybovat.

Různé krátkodobé diety (včetně „koktejlů na hubnutí“) mohou
krátkodobě pomoci snížit váhu, ale protože se nedají držet věčně,
odezní příznivá změna krátce po návratu k obvyklému stravování.

Chce-li někdo dosáhnout trvalé změny,
musí na to jít pomalu a zásadně změnit životní styl.

SuzanKa

Ahoj, zatím nemám, ale docela ráda bych zkusila tyto proteinová nápoje https://www.ke­todiet.cz/c/na­poje-sirupy-a-vina/proteinove-napoje/. Zkušenost zatím nemám, ale slibují super výsledky. Kdyby tu byl někdo, kdo má zkušenost, byla bych ráda.

Cizecek.M

Taky jsem se na tu dietu koukala a musím říct, že mě fakt zaujala :) Já bych šla do toho programu medium. Ale nevím, ještě jim budu psát, abych věděla přesně, co a jak :)

Honzin8

Já Ketodiet držím a výsledky jsou senzační! Jsem šťastná, že jsem do této diety šla a docela mě mrzí, že jsem do té diety nešla dřív :(

Palecc

Příspěvek smazán administrátorem.