Mysod

Máte zkušenost s e-shopem Voton.cz? Mají tam výrazně lepší ceny než třeba v Kelly. Dá se jim věřit?

Dobrý den, máte zkušenost s e-shopem Voton.cz? Mají tam výrazně lepší ceny než třeba v Kelly. Dá se jim věřit? Přijde opravdu to, co objednám za tu cenu? Díky.

Odpovědi
anonym

Ohlasy a recenze lidí, kteří tam nakupovali, jsou zde https://obcho­dy.heureka.cz/vo­ton-cz/recenze/overene
Mají to průměrně za 4,8 ☆☆☆☆☆, což je výborné hodnocení spolehlivosti.

mosoj

No téměř všechny autodíly jsou levnější než u Kelláků. U nich může nakupovat jenom blázen.