Mate zkusennosti s psenici Spalda?Mouka,ka­va,Bulgur ci uzeny spaldovy grunkern?Diky

Mam nemocny zaludek,tak si myslim-zda by to bylo por mne vhodne.
Doplňuji:
ulet-pro mne

Nejlepší odpověď
annas

Ilines, poživatiny znám a používám. Špaldovou mouku přidávám do normální mouky, těsto má oříškovou chuť. Kávu si občas dám, stejně jako bulgur. Kupuji si špaldové neslazené sušenky a tyčinky. Špalda je „léčivé“ obilí.
Grünkern neznám. Podívám se ve zdravé výživě a vyzkouším. Nikdy jsem si ho nevšimla. Podle charakteristiky na netu, mně bude zřejmě vyhovovat.

Další odpovědi
ReHu

Špaldovou mouku jsem používala, je v pohodě. Zdravější než běžná mouka určitě. U běžné mouky také hodně záleží na zpracovateli obilí.
Jestli ti pomůže – to záleží na tom, co s žaludkem máš.