CR chess2017

Máte zájem o termohrnec?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hagagaga

určitě

Další odpovědi
aliendrone

ano

Sice vím, že není o co stát, protože tyhle nesmysly mám už doma 2 (jsou velmi labilní, rády se převrhnou a ten uzávěr netěsní), ale pokud by nastala nepravděpodobná možnost, že ho vyhraju (mnozí jistě už tuší, kdo vyhraje, na to není třeba světoborné IQ), rád se ho vzdám ve prospěch toho, kdo PODLE MNE položil nejlepší dotaz. :)

BTW – to není skryté vybízení k tomu, abych vyhrál nějakou věc- než mne z toho zase někdo nařkne. ;) Je to jen konstatování faktu o tom, jak to tady chodí. (podle zatímních zkušeností) Jak říkám – vyhrát chci, ale hrnek je mi ukradený, proto ho milerád přenechám OPRAVDU dobré otázce.

ivzez

ne

Přemýšlím, k čemu soutěž o termohrnek bude.
Přibylo dotazů, některé jsou i zajímavé, ale příliš
velké zlepšení zatím nevidím…

mosoj

ne

Hrnec ještě nepotřebuji.

Smackdown

je mě to jedno

Radši bych dostal sluchátka které dobře basujou.

anonym

ne

Existuje řada způsobů jak odpovedi.cz, no přisadil bych si na to že zrovna soutěž o termohrnek je ta poslední možnost, která má šanci něco dlouhodobě zlepšit. Chápal bych soutěž o „vyčerpávající odpověď“, protože o odpovědi tu přece jde. Ale položit vysoce hloubavou otázku, nad kterou ostatní vyvrátí oči v sloup a očekávat výhru, mi prostě nepřipadá jako správně nastavená motivace …

lota

ne

Krámů máme plný barák.