Avatar uživatele
CR chess2017

Máte zájem o termohrnec?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hagagaga, Emír 007 X před 2351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hagagaga

Odpoveď byla označena jako užitečná

určitě

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?CR chess2017 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

ano

Sice vím, že není o co stát, protože tyhle nesmysly mám už doma 2 (jsou velmi labilní, rády se převrhnou a ten uzávěr netěsní), ale pokud by nastala nepravděpodobná možnost, že ho vyhraju (mnozí jistě už tuší, kdo vyhraje, na to není třeba světoborné IQ), rád se ho vzdám ve prospěch toho, kdo PODLE MNE položil nejlepší dotaz. :)

BTW – to není skryté vybízení k tomu, abych vyhrál nějakou věc- než mne z toho zase někdo nařkne. ;) Je to jen konstatování faktu o tom, jak to tady chodí. (podle zatímních zkušeností) Jak říkám – vyhrát chci, ale hrnek je mi ukradený, proto ho milerád přenechám OPRAVDU dobré otázce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

ne

Přemýšlím, k čemu soutěž o termohrnek bude.
Přibylo dotazů, některé jsou i zajímavé, ale příliš
velké zlepšení zatím nevidím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

ne

Hrnec ještě nepotřebuji.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smackdown

je mě to jedno

Radši bych dostal sluchátka které dobře basujou.

Upravil/a: Smackdown

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ne

Existuje řada způsobů jak odpovedi.cz, no přisadil bych si na to že zrovna soutěž o termohrnek je ta poslední možnost, která má šanci něco dlouhodobě zlepšit. Chápal bych soutěž o „vyčerpávající odpověď“, protože o odpovědi tu přece jde. Ale položit vysoce hloubavou otázku, nad kterou ostatní vyvrátí oči v sloup a očekávat výhru, mi prostě nepřipadá jako správně nastavená motivace …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

ne

Krámů máme plný barák.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby