Avatar uživatele
Kepler

Máte za sebou třetí dávku vakcíny nebo se na ni chystáte?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? GM, Rokio, aliendrone před 909 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Nemám ani tu první a neplánuji ani „šťastnou SEDMOU“ či jakoukoliv jinou. ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Nejsem pro ni indikován. Zatím. Pak uvidíme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Chystám se, někdy koncem roku. Až mě přijde SMS.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Až na mne přijde řada…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Nechystám se ani na první dávku.
Žádný z výrobců experimentálních vakcín zatím na další rok „nepožádal“…. Důvody jsou snadno dohledatelné. (vakcína byla zatím schválena jen podmínečně, tedy do konce roku…). Expirace vakcín doběhne. Zdá se, že tlak na neočkované a další očkování pak ustane. Některé státy Evropy a UK na občany už netlačí vůbec. Jinde neočkovaní přišli/přicházejí o práci.
„Takřka každý druhý pacient s covidem ve Fakultní nemocnici Brno je plně očkovaný. Podle lékařů stojí za překvapivým podílem očkovaných několik faktorů. Vakcíny i tak v drtivé většině brání nejvážnějším formám covidu.“
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/ockovani-presto-v-nemocnici-lekari-vysvetluji-co-ze-statistik-nevyctete-178988#dop_ab­_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=zpra­vy.sznhp.box&dop_req­_id=t4c0oKoGa­Ic-202110272107&­dop_id=178988&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nemám, ale rád bych ji dostal. Nevím ale, jestli mám na ní právo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemám. Obvoďáci je zatím nemají. Podle informací které mám tak na mne vyjde někdy počátkem listopadu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Půjdu počátkem prosince, počkám, až mi přijde SMS. A ty?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

da ny: Když si nepřečteš článek celý, dá se pak krásně argumentovat. Kdyby sis ho přečetl celý, věděl bys, že to cos napsal je jen demagogie. V tom článku lékaři jasně píšou že tam mají tolik očkovaných nemocných proto, že k nim dovezli z jiných nemocnic starší nemocné, kteří mají další potíže.

Avatar uživatele
da ny

Samozřejmě, články bereme s rezervou.
U nás v nemocnici leží s covidem pacienti 50 na 50 % (očkovaní x neočkovaní).
Ohrožená skupina transplantovaných osob (PHA) často nevytváří protilátky (užívají imunosupresiva). Přestávají je očkovat.
Skuteční odborníci vědci, lékaři spíše mlčí. Sem tam se některý ozve a vysvětluje.
Jeden z názorů: ROZHOVOR s prof RNDr JAROSLAVEM TURÁNKEM, CSc , DSc…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=VYtBEnB1F6E

Nový příspěvek