nyjono

Máte vyzkoušený některý recept na ovesné sušenky, které by nebyly extra křehké?

Plán je vykrajovat ne kolečka, ale písmenka. Tak aby se moc nelámaly.
Většina receptů uvádí vytvořit hromádky nebo hromádky roztlačit na kolečka.
Za případný OSVĚDČENÝ redept dík.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat na tento recept, není v něm tolik tuku, , píší o vykrajování, takže třeba by šla i písmena, záleží samozřejmě na velikosti.

https://www.re­cepty.cz/recep­t/tycinky-z-ovesnych-vlocek-5854
--