RQLM

Máte vyzkoušenou nějakou pomazánku z cibule?

Když jsem nemocný, vždycky mi rychle pomůže sníst hodně syrové cibule. Ale už si jí nechci jen tak nakrájet a dát na chleba se sardinkama… máte nějaký vyzkoušený recept studené kuchyně, do kterého se dává hodně syrové cibule? případně tu mám i pórek… Moc děkuju za nápady!

Nejlepší odpověď
Malovranec

Tuto pomazánku mám v počítači v oblíbených. Všem chutnala doporučuji.
P.S.:Myslím si že by nevadilo dát o něco více cibule

Zdroj: recepty.vareni­.cz/bramborova-pomazanka-s-cibuli/

Další odpovědi
hanulka11

Zkus sýrovou je výborná
rozetři měkké sýry /množství dle potřeby/ prolisuj stroužky česneku a nakrájenou cibuli, čím víc tím líp . Maž na topinky nebo chleba

nebo tvarohovou

do mísy dej měkký tvaroh, trochu mleté papriky/1/2 lžičky/, cibuli nakrájenou a přidej trošku mléka abys to dobře rozmíchal do hladka můžeš připepřit či přisolit – je to jednoduché a dobré