Mili @

Máte vyzkoušené, jestli užívání chromových tablet snižuje chuť na sladké?

Teď před vánoci důležitá otázka…

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak mamka se snaží již několik let snížit svoji váhu, vyzkoušela již vše i chrom ve všech možných podobách. Zatím ale nic neschodila. No možná kdyby to neřešila, tak by byla jednou taková.:-)

Další odpovědi
Neguš

Také bych rád poznal cizí zkušenost s těmito tabletami;sladké mám dost rád,ale nesmím.....chuť je však někdy silnější!Jenže ten chrom nebude ani laciný??