mosoj

Máte vyvěšenou vlajku ?

Proč ano a proč ne ?
Doplňuji:
Já nemám. Nemám vlajku.

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, já vyvěšuju jen prádlo, no protože pak hezky voní 🙂

Další odpovědi
anonym

Ne, nemám držák.

Mc Merkurion

proč dnes? co se stalo tak významnýho? berouse je až za tejden…
Doplňuji:
jedině snad toto: 1802 – V Rakousku (a tedy i v Česku) byla zrušena doživotní vojenská služba.

anonym

Nevyvěšuji, bydlím v rodinném domku a NEMÁM důvod něco slavit.Za komunistů jsem také nic nevyvěšoval, tak nevím, proč bych měl vyvěšovat nyní když se mám desetkrát hůře než za komunistů.

led

Zatiaľ tu ešte nevládne USA a ich zvyky.
Štátne organizácie vyvesiť štátne vlajky majú definované zákonom. Súkromníci a súkromné osoby to zatiaľ nemusia.

Drap

Nemám a nevidím žádný důvod proč bych tak měl činit.

Kelt

Vlajky se vyvěšují na veřejná místa, tam snad vlajka bude. Vlajku nemám. Nemám držák a nemám důvod, proč bych ji měl vyvěšovat. Ono by se našel každý den, kdy byla nějaká slavná událost, že by ta vlajka musela viset prakticky celý rok. To by pak nebyla úcta, ale stereotyp.