Rokio

Máte ve svém těle vyšší podíl svalové hmoty než tukové hmoty?

Nejlepší odpověď
Kepler

jiná odpověď

Nevím, nemám to jak zjistit. Ale odhadoval bych se na libovější bůček. Ještě to je dobré, když jsem v bazénu nebo ve vaně, mastná kola se kolem mně netvoří.

Další odpovědi
FlAsh_7

podíl svalů a tuků mám přibližně vyrovnaný

ivzez

jiná odpověď

Všichni mají větší podíl svalové hmoty.
Svaly jsou těžší než tuk.

Přivlastňuješ-li podmětu, používej zájmeno svůj
(ve svém těle).

Palpatine

ano, jsem dokonce kulturista

zjentek

Nechci odpovědět. Je to moje věc.

Anketa zcela nelogicky postrádá kolonku „nemám žádný tuk“.

jirka F

podíl svalů a tuků mám přibližně vyrovnaný

Cítím se dobře.Od 1.ročníku SOU nechci mít svaly.Když si na mě akorát,lidi tehdy ukazovali a pomluvy tipu jak může být tak vysportovaný.