bolak

Máte vyhlídnutý nějaký film, na který se chystáte/těšíte?

Ať už do kina, v TV nebo na počítači…

Nejlepší odpověď
kapka

Náhodou jo, zítra jdu s dětma do kina na Zvonilku. Jsem na to zvědavá, protože jsem vůbec nevěděla, že nějaká Zvonilka existuje a ona má kupodivu na čsfd moc pěkný recenze a už je to asi čtvrtej díl. Jdeme do kina, protože bude zítra jen za 50,– 2D a za 100,– 3D. Už máme lístky.
Doba ledová a Rebelka vyprodáno, bohužel.

Další odpovědi
briketka10

těším se až si budu moct stáhnout nové horory z roku 2012
a při lampičce pod dekou se na ně dívat huráá ..

anonym

Zvonilka – tajemství křídel. Jednička až trojka bylá úžasna a 4 – Zimní příběh, ještě je Zvonilka a velké hry

RyuzakiKate

Někdy se podívám na ty opěvované Intouchables a někdy bych se taky ráda dostala k Titanicu, ale nevím, jak bych unesla Lea s nějákou jinou, i když to je taky Kate…