ReHu

Máte vy nebo vaši známí zkušenosti s izolací zdiva injektáží?

Máte zkušenosti s uvedenou firmou? Na co si dát pozor? Díky.

http://www.ed­b.cz/firma-211760-ing-karel-zacek-hradec-kralove

Nejlepší odpověď
honza19hk

předpokádám že myslíš základvou izkolaci mezi stěnou a základem.U nás se to cca pčed 2 lety řešilo zarážením nerezových desek, a zatím žádný problém,ale s touto metodou zkušenosti nemám.Jen vím že to je celkem nová metoda.Její proncip spočívá v tom že se nad betonem vyškrábe malta ze spáry mezi základem a první řadou cihlel a aplikuje se tohle.Je to jako montážní pěna v tubě ale není to tolik expanzní.A pokud to někdo umí tak to bude spolehlivé.

Další odpovědi
cukrar

Izolace zdiva chemickou injektáží je učinná od 20 do 80%. Podle druhu chemie a kvality práce. Toto dílo je nereklamovatelné.
Pokud chcete kvalitně izolovat, tak vložením nové hydroizolace. Těch je více třeba i nerez plech…