sesednizkola

Mate vsichni zlati a stribrni uzivatele tricko Odpovedi.cz?

Ne, ze bych o nej tak strasne stal, stejne nosim kosile a nic zajimaveho nepisu. Ale tak hlavne at rec nestoji… obcas, zvlaste posledni tyden mi prijde tu to jako na slovakch.

Nejlepší odpověď
briketka10

Nee, i když ho slibovali po dosažení
stříbrné úrovně, tak asi došly velikosti 😁

Další odpovědi
kapka

Ne :D :D

Emefej

Mě poslali trenýrky s logem Odpovědi.cz. Nosím je pouze při výjimečných příležitostech.

mojitek

klasika-sliby chyby..............

anonym

Ano, mám tričko ( i od konkurence), ale nevím, zda se ještě radovat nebo už toho litovat. Když majitel stránek zaslal tričko na poštovní adresu za dosažení stříbrné mety, byl jsem hrdý, že se mi podařilo svými příspěvky dosáhnout takového ohodnocení. To ale byly stránky na úrovni, ale dnes… dnes se závidí každý palec, že musel správce stránek omezit počet bodů pro každého člena. Nechápu proč, vždyť se trička či jiné odměny nenabízí, jen to odrazuje nově registrované, aby se usilovali o kvalitu těchto stránek. Ale tady čiší jen závist, hlavně těch, kteří byli zabanování, ale opět se dostali podfukem na tyto stránky a jmenovat snad nemusím.
Mimochodem, to tričko je velmi kvalitní, že i přes mnoho vyprání neztratilo barvu a logo je stále čistě zřetelné

Danina65

Šmankote lidi!!!Tak ono to je za tričko.Jůůůůů, já chci takýýýýý.Koho mám podplatit, aby mi posílal bodíky???Peču výborné řezy, třeba.:-)

mosoj

Ano. Je černé se žlutým nápisem.

anonym

Ne a ani bych ho nechtěl.

kapka

Danina65: Za kolik palců je jeden řez? :))

gecco

Barbakane – je to marný, je to marný, je to marný…
😉

anonym

gecco – já vím, já vím, je to marný--- 😁

Dismas

barbakan: Já že závidím?

anonym

Dismas, jmenoval jsem tě snad?

Dismas

BTW Proč máš na profilovce to černé? Truchlíš za někoho?

anonym

Ano, truchlím, za zdejšího hňupa, ale neboj, ty to nejsi a už vůbec nic proti tobě nemám.

gecco

Su „zlatý“ podruhé – na tomto webu, ale triko mám jen z webu konkurenčního, tedy to získané za ‚palce‘…
😉
Ale o triko nejde, stejně si je tu podle některých leda honim…
😉