Máte veselé historky z ordinace?

Včera jsem si byl u obvodní předepsat léky. Při dotazu co si přeji jsem ji odpověděl že předepsat léky a chtěl jsem z peněženky vytáhnou lísteček s názvy léků a v tom slyším: „dělej ty hajzle“, já čuměl jako puk, ale lékařka mě hned informovala, že to bylo míněno k právě spuštěnému PC. Zasmáli jsme se tomu, to mi věřte.

Nejlepší odpověď
LysoňXXX

Stalo se mi v čekárně u obvodní- větší čekárna a jedny dveře k obvodní a druhé k dětské zubařce.. Zrovna ten den tam byla škola cca 30 dětí asi druhá třída co šla na preventivní.. Děcka samozřejmě obsadila všechny místa, tak jsem musel stát.. Trvalo to. Vedle měl byl takový pěkný velký květináč s takovýma těma malinkými kamínky.. Jenže nebyl stabilní.. Tak jsem se pohodlně opřel a co se nestalo. Květináč se rozmlátil o zem, kamínky po celé čekárně i s hlínou a já se zmohl jen na „hups“ Učitelka pohotově- taaak děti.. Pomůžeme tady sbírat kamínky :) A jak děcka byla ráda, že nemusí myslet na zubaře a hledala kameně všude možně. To byl tenkrát poprask :)

Další odpovědi
anonym

Jednou jsem čekal na onkologii od 9 do 15:00, lékařka přesluhovala už 1/2 hodiny.
V té době už jsem měl PDA (TT3 – Palm OS). Takže špunty v uších a poslouchal hudbu, zkoukl filmy, přečetl noviny díky propojení s mobilem přes BT na net.
Přišla sestra a zařvala mi do ucha že jsem na řadě. Sundal jsem špunt a řekl jsem ji, že slyším, nemusí křičet. Odpověděla, že mám ty sluchátka a tak zařvala, z ordinace se ozvala doktorka, toho si nevšímejte on je multimediální.

marci1

Oční ordinace.
Doktorka se mě ptá, jak se cítím po operaci očí jestli mi operace pomohla.
Odpovídám : Paní doktorko super, vidím výborně, operaci nepotřebuji, máte v ruce kartu jiného pacienta. A oddychla jsem si, že operace nebyla a nebude. 🙂

led

Horor, či humor?
Muž vytiahol skalpel.
Z jeho úst zaznela známa pieseň Mackie Messer. Zmeravela som. Priložil sklapel k ruke a potiahol …
Počas piesne mi „zaživa“ napravil rozdrvené kosti, ruku zaštopkal a obalil sádrou. Bolesť som nevnímala, známa pieseň spolu s adrenalínom zapôsobili lepšie, než akékoľvek utlmovacie prostriedky, ani narkózu nebolo treba. Pri nasledujúcich návštevách vďaka piesni bol pre mňa už len Dr.Mackie Messer.
Len, neviete, prečo sestrička zrazu zbledla a opustila nás… išla udať Mackie Messera polícii, alebo sa len zľakla?

iceT

Prohlídka u ženského doktora:„Pane doktore,jak daleko mám dát nohy od sebe?“
„Jak jste zvyklá,slečno…“

led

Prečo som vlastne dala tento príbeh. Ten chirurg mi pripomenul humor svojrázneho MUDr. Strossmayera z Nemocnice na kraji mesta.