ŽivotJeSrand

Máte ve svém okolí někoho, o kom můžete říct, že je skromný?

A podle čeho si myslíte, že je skromný? EDIT: Kepler tak to je fajn. Ale já myslel skromný citově, duševně.

Nejlepší odpověď
mosoj

????????????? – skromný duševně . To myslíš blbý ?

Další odpovědi
terry

V okolí nevím, ale jinak…třeba ty?
Když nejsi schopen položit smysluplnou otázku.

briketka10

Ve svém okolí ne. Znám samu sebe a proč? Vystačím si z
menším obnosem a víc utratím za jídlo pro kocourka než za
moje. Kupuju občas pak drogerii. U jídla pro mě si dělám spíš

zásobu na týden.

Ahá, tak to takového jednoho šikmookého debílka znám z
nepřizpůsobivých sousedů – malého kluka, který chodí do
zvláštní školy a neumí moc mluvit.

Kryšpín

Andrej Babiš, svůj ministerský plat posílá na pomoc dětem z neúplných rodin, kterých je 400 tisíc, poněvadž také skoro 40% taky tatínků a maminek neposílá na své děti nařízené výživné.

Kepler

Třeba já. Sice mám levné bydlení, ale z průměrného důchodu si můžu dovolit víc, než jiný průměrný důchodce. A to ještě splácím celkem 3 litry měsíčně.

anonym

Nejskromnější bytost je má manželka! Už 40 let!

briketka10

To je sice hezké, ale z Tvé otázky jsme potom nepochopili
co chceš říci tím skromný, že to má být člověk mdlého rozumu
by se hodilo tam napsat nemyslíš? A bylo by. Každému by to
bylo hned jasné, Vždyť i barbakan píše o své manželce, že je
40 let skromná, takže o ní napsal, že je blbá :))

ŽivotJeSrand

Promin, já vlastně ani nevím. Spíš tak nějak člověk, který se nepotřebuje povyšovat, vždycky ostatním pomůže, i když to je pro něj nevýhodné, a myslí to vůči každému člověku ve svém okolí jen dobře.

postcd

znám pár takových lidí, kteří se nepovyšují, jsou nápomocní a převážně to myslí vůči druhým lidem dobře. Každá skromnost má však své meze asi.. skromnost vnímám jako hodně přitažlivou vlastnost

ŽivotJeSrand

já si myslím, že karma existuje. proto je jediná možnost druhým pomáhat a šlapat po sobě. vše zlé se proti člověku obrátí, ale když bude hodný a nechá si vše líbit, tak se mu to taky vrátí někdy v dobrém. to si myslím.

briketka10

Ad ŽivotJeSrand

Bylo by to tak složité vložit do otázky, jak si to všechno vlastně myslel?

briketka10

Ad Kepler

Nemám pro Tebe už paleček ☹

Kepler

Někdy příště! 🙂