zzzzz

Máte ve svém okolí někoho, na koho jste vyloženě alergičtí?

K mé kdysi fajn sousedce, která bydlí, jedno patro pode mnou se před rokem přistěhoval „přítel“. Strašný to člověk. Nedávno jsem ho přistihla, jak ve 4 hodiny ráno, stojí po tmě, za dveřmi našeho bytu a poslouchá. Samozřejmě jsem ztropila hroznou scénu (protože ve 4 ráno poslouchat za cizími dveřmi může jen úchyl) když jsem si na něj stěžovala, tak ta sousedka mi řekla, že byl zkontrolovat, jestli jsme vytřeli chodbu. No chápete to?

Nejlepší odpověď
iceT

Bohužel mám.
Sice nestává po tmě za dveřmi a neposlouchá co se děje,to se totiž neděje nic,to hluboce spím.
S onou dotyčnou jsme dřív bývaly celkem kamarádky,chodívaly jsme na tanečky,na šipky,ale ani nevím od kdy se dost změnila.Jeden by řekl,že čím je člověk starší,bývá moudřejší,ale jí asi totálně selhal mozek.Jsem alergická na to,že se po mě i po jiných opičí,neumí se vyjádřit do očí a raději za zády pomlouvá,ale do ksichtu se tváří jako ta nejlepší kamarádka a je samé beruško sem,beruško tam.Ona ta alergie pomalu hraničí už s něčím jiným,co raději nebudu jmenovat nahlas…

Další odpovědi
aramah

zzzzz no nejsi tady od nás?
Trochu jinak ale ve finále stejné.
Někteří lidé jsou fakt zvláštní:(

Illines

ZZZZZ-netrop sceny,i kdyz se ti to nelibi,naopak ,pozvi souseda k sobe a mluv o nem neskutecne dobre.Uvidis obrat.Ale zaroven stejne bud ve strehu.

anonym

Po několika letech bydlení na samotě,kde je 3min.pěšky do lesa a 10min.pěšky k nejbližšímu sousedovi,jsem přijela na návštěvu ke kamarádovi,který si pochvaloval bydlení na malém městě.Zrovna se přistěhovala do patra nad něj nová rodina. Tři dospělí,čtyři děti a tři psi.Okamžitě se změnila k nepoznán í kvalita bydlení pro celý dům.Já jsem sdílela toto bydlení pouze víkend,ale už jsem je začala nesnášet a chápu,že přítel i ostatní nájemníci cítí nenávist.Takže alergie v těchto případech je zcela na místě a není na místě aby slušní ustupovali neslušným,drzým a sprostým.:D

ten který je

Vyloženě alergický nejsem na nikoho,jen mám určité výhrady k jedné rodině v blízkém okolí.Vyhazují odpadky z oken včetně skleněných láhví a když se ožerou tak napadají náhodné kolemjdoucí.Možná tušíte…

Damiana

Mám. Děti mého manžela z jeho bývalého vztahu a všechny cikány.

K tvému příběhu. Nechápu, co chtěl chlapík slyšet za dveřmi zrovna ve čtyři ráno. Možná trpí syndromem neklidných nohou nebo je prostatik a hledal záchod. Nebo náměsíčný či tipař. Nešťoural se náhodou v zámku? Doufám, že byl alespoň pořádně zaskočen!

anonym

zzzzz, nikoho takového tu nemám. Zřejmě to bude tím, že jsem zpřetrhala pouta s minulostí a tady bydlím teprve od října. Na Moravě jsem měla člověka, před kterým jsem se snažila po anglicku mizet. Kdysi to byl chytrý chlap, ale nezvládl nervový nápor při vysokoškolských studiích (studoval dvě vejšky najednou a k tomu si velmi intenzivně přivydělával tlumočením) a stal se z něj trapný obejda v tom nejhorším smyslu. Alergie to ale nebyla. Bylo mi ho spíš líto. Přesto bylo vhodnější zmizet dřív, než jsem upoutala jeho pozornost. Když mi 4 roky po rozvodu řekl, abych pozdravila manžela, no nebyl k zulíbání?
Souseda šmíráka bych taky asi ráda neměla, a kamarádku, co se ho zastává, tu bych asi za kamarádku už nepovažovala.
Mezilidské vztahy jsou prostě někdy nezvladatelné. Bohužel.
Taky plně chápu Damianu. Takoví sousedé, to musí být teprve „lahůdka“. Asi bych na Vašem místě neměla skutečný pocit domova ani za zavřenými dveřmi svého bytu.

Sůwa

Ano a s přibývajícím věkem se jejich počet zvyšuje.
Ve 4 hodiny ráno bych mohla mít za dveřmi
třeba dělostřelecký pluk, ale museli by být zticha. Já tam v noci nechodím 🙂

IK

Chápu tě. Nechápu je 🙂
Jednou jsem si říkala, že pochopit všechny úchylky je pouze hrozná ztráta času, takže pracuji na toleranci, moc mi to nejde, ale aspoň nad tím nepřemýšlím 🙂

Illines

Damiano,jaksi te zacinam chapat.

Damiana

🙂