Avatar uživatele
terry

Máte ve svém okolí někoho, koho jméno znáte jen toho jednoho?

Spolužačka ze ZŠ se jmenuje Zina, jinou neznám. A sestra jiné mé spolužačky se jmenuje Inka. Také jinou neznám.
Také se mnou do školy chodila Táňa. Jediná, kterou znám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Terryle, tom004, anonym, Kohut57 před 4384 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

To jsou klasická jména, dnes se sice moc nedávají, ale jsou hezká, jistě časem někoho dalšího s těmito jmény potkáš.
Já jsem poznala holku a té dali jméno Antigona. No jinou opravdu neznám. Trvalo mi měsíc než jsem si to jméno zapamatovala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Vyženěná dcera mého strýce se jmenuje Inka,Táňa je žena otcova bratrance,takže to pro nás byla teta Táňa,Zinu v okolí neznám,ale mamčina kamarádka z mládí se jmenovala Zita.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
IK

Když jsem hledala jméno pro dceru tak jsem žádnou jinou Anetu neznala a teď je to všude.
Inka je moje kamarádka a znala jsem Zitu, švagrová se jmenuje Tamila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Má kamarádka,ještě ze základky,se jmenuje Věnceslava. Projezdil jsem dost zemí,ale nikde jsem se se stejným nesetkal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Ja znam tady u nas Ornelu a jinou taky neznam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Měl jsem spolužáka jménem Vuk. Po otci má švédské příjmení , zřejmě od Bílé Hory. Znělo to vždy exoticky . Jiný známý se jmenuje Ivar, s běžným českým přijmením, syn Olbrama Zoubka , sochaře , Jasan Zoubek. Co třeba Nikolas Topolánek, to už tahá za uši, né ? Jeden známý se jmenuje Věra a já už mu několikrát řekl Květo. Vím, že to zní žensky a tak to motám. Není nad pěkné běžné jméno, nestěžuji si. Jmenuji se Miroslav a mám rád světový mír.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Tady v sousedství dali dceři jméno Rachel- žádnou jinou neznám,
mladí když čekali rodinu chtěli holčičku pojmenovat Sanela …pak se narodil kluk Samuel – je jedinej na škole …nyní už ale 2 tady v okolí znám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jj, taky tady v Trutnově (a vlastně i obecně) znám jen jednu Zinu a jen jednu Táňu. Šéfová se jmenuje Vladimíra a taky jinou neznám. Dokonce se jedna z mých bývalých žákyň jmenuje Václava – jinou bych taky těžko hledal ;{)>
Kolega bývalého souseda se jmenuje Květoslav, taky dost bizarní jméno :{))> ale ten se nepočítá, protože se neznáme osobně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

jedna slečna se jmenuje Zora

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek