Complex

Máte ve svém okolí nějakého člověka, který se chováním podobá Trautenberkovi?

Můžete uvést nějaké příklady? :)

Nejlepší odpověď
aliendrone

Každé ráno ho vidím v zrcadle! ;) :D :D https://www.y­outube.com/wat­ch?v=mMaZQYGZXwY&fe­ature=youtu.be&t=99

Další odpovědi
Drap

Bohužel, bylo by to ale zajímavé.

peterd108

Ano znám. Je to jeden podnikatel v zemědělství, který má zkoupené všechny pozemky dokola, má dobytek, solární elektrárny, bioplynovou stanici a své zaměstnance platí mizerně..

Kepler

Měli jsme kdysi šéfa provozu, který byl přesvědčený komunista a milicionář, skutečně se choval jako Trautenberk a dokonce tak i vypadal. Navíc měl taky německé jméno. Člověka s tak výstižnou přezdívkou jsem v životě ještě nepotkal, je to k nevíře…