fortin

Máte ve svém okolí dobročinný obchod – bazar? Výtěžek z prodeje jde na Hospic

Veškerý příjem z obchodu využívají pro financování Hospice. V bazaru prodávají darované věci za malou cenu, běžně cenu ještě sníží. Takže se tam dá něco nepotřebného odnést a něco zajímavého koupit.

Odpovědi
hanulka11

o ničem takovém jsem v blízkém či vzdáleném okolí neslyšela

Rocker

Máme takový obchod nedaleko od chalupy, v Teplicích nad Metují.Tady v Praze máme kontejner na použité oblečení,které se potom vozí taky někam na charitu.Zrovna včera jsem viděl,jak se v něm hrabou tmavočešky:-(