Máte ve svém okolí bonzáka(práskače)?

Nejlepší odpověď
anonym

Ja mam tedy ohromne stesti , doufam , ze naporad , ale nikdo na me nikdy nic nepraskl ( a ze v mladi bylo co ) , ale ani o nikom nevim , ze by praskal na druhe. 🙂 -iv-

Další odpovědi
fcoop

O kus dál bydlí baba,která šmíruje okolí dalekohledem.Rudou pásku na rukávu sice nemá,ale má ji určitě někde po ruce.
Co kdyby?

Zlaté časy bonzáků jsou pryč, (není komu donášet),ale vždy se najde nějaká pokřivená,závis­tivá,zakomple­xovaná figura,která škodí,kudy chodí.

Ella

a kolik! Tihle lidé budou navždy všude…

Elk

Bohužel ano. Tohle nebylo nikdy nedostatkové zboží…

mosoj

Nevím a i kdyby byl nechť mi vleze na záda.
Zavist se dnes nepočítá a jinak na mě nemá co prásknout.
Pro tyto případy je tento režim lepší než bylo období pomocníků VB a milicí.

To na mně šel člen Lidových milící prásknout předsedovi partaje, že jsem mu nenechal vyčistit kanady v pracovní době.

anonym

Sama jsem se divila,kolik jich kolem běhá!

Zdroj: http://www.svaz­ky.cz/sekce/Da­tabaze_EZO

dědapetr

Jsou li tak o nich nevím,tyto osoby nevyhledávám a ani nemám zájem,ale divil bych se kdyby nebyli.

Mucillinka

Takových lidí je, hlavně, když se bydlí na malém měste, kde bydlí asi 6 tisíc lidí. Tady snad každej víc, co měl kdo k obědu. Je to tu otřesný..A navíc v naší ulici bydlí bývalý STB..Ale ty důchodkyně tady to je snad lepší než celý STB :D