ratava

Máte ve svém bydlišti jednotné značení ulic?

Nebo se názvy ulic shodují jen v barvě provedení podkladu a písma, ale grafickou úpravou textu a krajového lemování jsou rozdílné..?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemáme

Další odpovědi
honza19hk

jestli tím myslíš stejné cedule tak jak kde.Někde ji ani nenajdeš a vím asi o 3 co jsou totálně rezatý.Někde je na sloupech VO,někde na plotě,někde na baráku,na stromech a někde pro jistotu ani není.

Děda Louda

U nás to máme zavedené tak, že se každá ulice jmenuje jinak. Tomu odpovídá i jejich značení. Bylo-li by značení jednotné, trávili bychom svůj drahocenný čas blouděním.