Máte ve své oblíbené hospodě či restauraci „stůl rýpáků“?!

Nejlepší odpověď
Drap

Ten je snad v každé zavedené hospůdce či restauraci, kde se scházejí štamgasti

Další odpovědi
tom004

365 dní v roce,stůl se šesti místy.které jsou pro ostatní tabu,i kdyby byla hospůdka přeplněná.

dudu

Ve vísce kde máme chalupu se v tamnější hospodě nalézá nejen stejný stůl, kam je ovšem lépe si ani nesedat /riziko přiožrání a obdržení pár přes ústa/, ale také kulatý stůl v rohu zvaný rudý koutek, kde se scházejí místní komunisté a vedle pak jsou dveře do zdejší modlitebny. Hnedle všechno při ruce a funguje to.