Máte vánoční výzdobu před domem nebo na domě? Nepřijde vám, že už málo kdo ji má?

Bylo by hezké, kdyby ji měla celá vesnice

Odpovědi
Lamalam

Bylo by to hezké, třeba typický americký sob mi na střeše vyloženě chybí.

setapouch

Je spousta lidí, kteří Vánoce neslaví. A není zrovna hezké nám je vnucovat.

anonym

Mě spíš štve, že každý rok si vymyslím něco a pak to vidím po celé vesnici,prostě to samý, pokaždý se začnou opičit. Takovou práci jsem si s tím dala a pak mi to zkopírujou

Emefej

Nemáme, nám stačí stromek.