JájsemRaibek

Máte v prohlížeči Firefox „divnou“ stránku YouTube?

Od včerejška je stránka YouTube divná, ale jen u Firefoxu. U ostatních prohlížečů je normální.
Tím divná mám na mysli, že nejsou nabídky videií v obrázcích, není horní lišta, ale vše je na levém boku pod sebou. Nelze pořádně vyhledávat, v přehrávači videa není stop, play, ani ten posuvník.

Je to jen u YouTube, jiné stránky jsou v pohodě a to včetně videí.

Asi tak hodinu po zadání otázky to je již ok. Nevím co to bylo od včerejška.
Verze FF je 43.0.4
Máte to také? Jak to opravit?

Nejlepší odpověď
honza19hk

chyba bude u tebe ,mě to maká normálně.

Další odpovědi
gecco

Jakou mas verzi FF??
Vcil ne, ale tak za hodinku se můžu kouknout…

briketka10

Stránku YouTube mám v pořádku. Verzi FF stejnou, jako Ty.

cochee

Nepřešel jsi na YT z nějakého odkazu? Tak ho zkontroluj, jestli náhodou nemá formu „http(s)://m.y­outube.com/…“ – to písmeno „m“ totiž znamená, že ten odkaz vytvořil někdo z mobilu nebo tabletu a díváš se na mobilní verzi Youtube. Stačí z odkazu odmazat „m.“ a mělo by to vypadat klasicky.