marci1

Máte v příbuzenstvu holčičku se jménem Leotýna? Samozřejmě jsem měla na mysli Leontýnu.

Jak zdrobněle jí říkáte?

Omlouvám se.:-))

Nejlepší odpověď
briketka10

Nemám znám jen Leontýnku z filmu Ať žijí duchové,

ale ta již zemřela ve věku 40 let na rakovinu :

http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/160652-zemrela-dana-vavrova-leontynka-z-filmu-at-ziji-duchove.html

V práci jsme měli kolegyni, která se jmenovala
Martina a chtěla abychom ji říkali Tinka měla i
tak založený e-mail 😁

Další odpovědi
zzzzz

Leotýnu neznám, to je nějaké jméno za trest, něco jako ta Análie, nebo tam máš překlep a někam se ti zatoulalo „n“?

da ny

Máme jen Leu ;)
Snad Leontýnka, Leuš-ka, Týnka, Týna (podobně jako u Kristýny)

klumprt

Nemáme, už jsme ji prodali.

Drap

Nemám.