Avatar uživatele
anonym

Máte v práci člověka,který vám nepasuje z jakýchkoliv důvodů ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4760 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Ted už ne ale měli jsme.Byl to doma ušlápnutý člověk a veškeré své mindráky si léčil na spolupracovní­cích.Když byl pátek,snažil se zdržovat práci aby kolegové nemohli včas skončit,roznášel drby,pomlouval vedení,pomlouval u vedení kolegy a v neposlední řadě měl radost když se někomu něco nepovedlo.Když se zeptal jak se daří,bylo mojí taktikou říkat že se mám hrozně špatně,protože pak byl spokojený a byl pokoj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ella

Bohužel ano a nejenom jednoho, nebo spíše jednu. Ta nejhorší se s vámi baví jenom když tam nemá svoji druhou krasavici do počtu, popřípadě třetí--- zrovna dneska mě vytočila téměř přes míru, ale dokázala jsem ji, k její nadutosti a ještě větší zlosti, ignorovat beze slova =) jsem na sebe hrdá

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Vždy se najde takový člověk všude.Dělal jsem v rozličný zaměstnáni a vždy se tam někdo takový našel.Tak stejně ani já nemusím každému pasovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aloevera5

Bohužel znám, ale naštěstí je umím ignorovat. Takovým lidem je lepší jít z cesty. Nejhorší je, když si na Vás takoví lidé zasednou a pomlouvají Vás. Nadřízení často takovým lžím uvěří a pokud sami nejste ze stejného těsta, tak se Vám může dařit velmi špatně. Pokud máte štěstí a nadřízení sami takovéto lidi prokouknou, tak máte na půl vyhráno. Ale často nadřízení takové lidi dokonce vítají a rádi si vyslechnou jejich drby i lži. Zažívám situace, kdy se dokonce tito lidi, místo aby se vyhazovali nebo dostávali důtky, povyšují. Hodní, tiší a pracovití zaměstnanci to málokdy někam dotáhnou. Ty sprostí, co nic nedělají, ale vysedávají v kanceláři u šéfů, bonzují a škodí, tak se dostávají daleko. Život je bohužel nefér :o(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ano, máme tam paní chytrou jak rádio, všechno ví, všude byla 2×, kde nebyla tam se chystá. Navíc strašně lže a ke všemu si ty svoje lži nepamatuje, takže pokaždé lže jinak. Každému vykládá svoje problémy, je to tzv. energetický upír, já se jí snažím vyhnout, a nejen já.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek