Máte v práci člověka,který vám nepasuje z jakýchkoliv důvodů ?

Nejlepší odpověď
ten který je

Ted už ne ale měli jsme.Byl to doma ušlápnutý člověk a veškeré své mindráky si léčil na spolupracovní­cích.Když byl pátek,snažil se zdržovat práci aby kolegové nemohli včas skončit,roznášel drby,pomlouval vedení,pomlouval u vedení kolegy a v neposlední řadě měl radost když se někomu něco nepovedlo.Když se zeptal jak se daří,bylo mojí taktikou říkat že se mám hrozně špatně,protože pak byl spokojený a byl pokoj.

Další odpovědi
Ella

Bohužel ano a nejenom jednoho, nebo spíše jednu. Ta nejhorší se s vámi baví jenom když tam nemá svoji druhou krasavici do počtu, popřípadě třetí--- zrovna dneska mě vytočila téměř přes míru, ale dokázala jsem ji, k její nadutosti a ještě větší zlosti, ignorovat beze slova =) jsem na sebe hrdá

dědapetr

Vždy se najde takový člověk všude.Dělal jsem v rozličný zaměstnáni a vždy se tam někdo takový našel.Tak stejně ani já nemusím každému pasovat.

aloevera5

Bohužel znám, ale naštěstí je umím ignorovat. Takovým lidem je lepší jít z cesty. Nejhorší je, když si na Vás takoví lidé zasednou a pomlouvají Vás. Nadřízení často takovým lžím uvěří a pokud sami nejste ze stejného těsta, tak se Vám může dařit velmi špatně. Pokud máte štěstí a nadřízení sami takovéto lidi prokouknou, tak máte na půl vyhráno. Ale často nadřízení takové lidi dokonce vítají a rádi si vyslechnou jejich drby i lži. Zažívám situace, kdy se dokonce tito lidi, místo aby se vyhazovali nebo dostávali důtky, povyšují. Hodní, tiší a pracovití zaměstnanci to málokdy někam dotáhnou. Ty sprostí, co nic nedělají, ale vysedávají v kanceláři u šéfů, bonzují a škodí, tak se dostávají daleko. Život je bohužel nefér :o(

GM

Ano, máme tam paní chytrou jak rádio, všechno ví, všude byla 2×, kde nebyla tam se chystá. Navíc strašně lže a ke všemu si ty svoje lži nepamatuje, takže pokaždé lže jinak. Každému vykládá svoje problémy, je to tzv. energetický upír, já se jí snažím vyhnout, a nejen já.