Máte v pátek v práci volněji nebo doháníte co jste přes týden nestihli ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

jak který týden, ale pátek je rušnější než jiné dny a někdy i sobota neděle

Další odpovědi
myšpulín

Nedoháním co jsem nestihla, ale většinou v pátek odpoledne, tak kolem 15. hodiny se nahromadí něco nového, co se musí udělat a je nejvíc práce, když se blíží konec pracovní doby 🙂 Ale není to pokaždé.

hanny 2

V pátek mívám většinou volno,protože jinak jsem v práci tak 11hod.denně.Ale to zase doháním všechno doma a vyřizuji ostatní věci,na které nemám v týdnu čas /banka,pošta,nákupy apod./.