Complex

Máte v domě schované peníze na horší časy?

Můžete i uvést kolik?

Nejlepší odpověď
Hlada

Vše v bance.

Bankám věřím, takže doma nemám větší částku v hotovosti.

Další odpovědi
Drap

Jinačí odpověď.

Nemám

Kepler

Něco málo na nečekané výdaje.

Horší časy ale přicházejí pohříchu nějak často, takže radši nechávám v bance.

quentos

Jinačí odpověď.

Nemám dům.
„Můžete i uvést kolik?“ – No to ses asi zbláznil…

Rokio

Jinačí odpověď.

Na běžném účtě mám 12.100 Kč.

Pokud jde o moji méně likvidní rezervu (peníze jsou do měsíce na účtě), tak ty mám na investičních fondech.

  • fond Axa: 24.400 Kč
  • fond Rentier 3S: 21.900 Kč
  • fond Conseq Univers: 22.000 Kč

Co se týče mé nejméně likvidní rezervy, tak ty mám v jiných investicích, a to ve stavebním spoření, drahých kovech, cenných papírech a v jedné obří pohledávce. Tam mám přes 250.000 Kč.

poznámka: Zaokrouhleno na stokoruny.

led

Jinačí odpověď.

Nie ste prvý s takouto otázkou. Už sa pýtali aj exekútori a policajti. Chcete aj adresu? (myslím adresu na políciu)

zett

Mám tajnou skrýš.