Avatar uživatele
Miroslavst

Máte už výbavu na ples nebo někam do společnosti?

Vybrali byste si?
http://www.no­vinky.cz/zena/styl/2225­25-nejkrasnejsi-a-nejosklivejsi-roby-na-udileni-zlatych-globu.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aramah, iceT před 4818 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Určitě bych si vybrala,ale jsem radši doma a plesám nad jinými věcmi.Dokonce jsem se dozvěděla,že jsem prý jsem zaostalá,protože se mi nechce nikam jít,ale nejsou k tomu ti správní lidé,s kterými bych se bavila.Radši zaplesám tady,na odpovědích…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dagry

Miro… hééézkééé. Já jsem si vybrala šaty co má Olivia Wildeová.
Ikdyž na princeznu jsem už stará, ALE co i princezny stárnou, že jo?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Vybrat by se asi dalo, ale nikdo by mě k tomu nedokopal – nakupování oblečení hluboce nenávidím a poslední dobou mám těžkou depresi, kyž vidím, kolik toho mám ve skříni a že toho velkou část vůbec neunosím. Plesový šaty mám už asi deset let troje, boty dvoje a poslední dobou stejně když se někam vykopu, jdu nakonec v černejch kalhotách a slušný halence s šátkem přes ramena, protože se v šatech většinou necejtím. Na podobný modely se občas kouknu jen pro zábavu – je super pozorovat, v čem někteří lidi vylezou do světa a co na sebe navlíknou jen proto, že se to „nosí“ :oD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

No ano to je přesně pro mě :D možná bych ušla dva tři krůčky ale to by mě musel někdo přidržovat.Ale jinak krásné šaty…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek