Mara21

Máte už dárky ? :) Popř. kde nakupujete?

Spíš na netu nebo v eshopech?
Doplňuji:
Už pletu – v kam. obchodech nebo na netu ? :D

Nejlepší odpověď
briketka10

kdepák zdaleka né všechny, vánoce
budou letos nějak chudý jen tak, tak
bude na salát, klobásku a malinkatý
dárečky hlavně, že se máme rádi :))

Další odpovědi
Alesh

Něco málo jo a něco už je na cestě. Převážně na netu.

anonym

Dárky už mám,ale napiš mi rozdíl mezi eshopem a nakupováním na netu!

huxa

dárky povětšinou mám, e-shop zatím vyhrávají a hlavně z alzy

Rocker

Jeden velký pro celou rodinu už máme.Koupili jsme ho na netu a vyzvedli na prodejně (Datart)

anonym

pokud je to něco většího promyšleného, jako mobilní telefon, bluray přehrávač, tak samozřejmě na netu, protože to vyjde levněji, když člověk trochu umí hledat v nabídkách eshopů.

Naopak různé blbinky, okamžité nápady, spíš v kamenných obchodech, stáncích atp.