Filip84

Máte u vás ve vesnici / městě hlášení místního rozhlasu?

A jestliže ano, co je jeho obsahem?

U nás ano, u nás je a nejčastěji se hlásí o:

prodeji kuřic,
prodeji zelí na krouhání,
prodeji kaprů před svátky sovětské vzduchoplavby a stavění stalinských vzducholodí,
tom, že se „*na tržnici u centra*“ budou prodávat fusekle, rukavice a nátělníky a
že „v chrámu páně svaté *********“ bude mít – ten a ten soudruh – funus a / nebo – ti a ti soudruzi – svatbu.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
GM

Ano.

Jeho obsahem je především huhňání. A třeba upozornění, že nepůjde elektrika a ve které části města.

Další odpovědi
Drap

Ano.

Hlásí se co je potřeba

paul1

Ano.

Máme a každé hlášení je ještě posílané přihlášeným obyvatelům obce mailem .

elkon

Ne.

Ve velkých městech se využívá v případě nouze systém požárních sirén, který hlášení umožňuje. Sirény se zkouší každou první středu v měsíci, ve 12:00. Tuším, že houkají minutu.

Mravenec

Ne.

V Praze o žádném nevím. Jediné, co slýchám, je zkouška sirén. 👍😀

Lgee

Ne.

Kéž by 😄

Savier

Ano.

pezil1

Ano.

Manfred05

Ano.

Filip84

GM: To u nás taky hlásí, že nepoteče voda, že je odstávka elektřiny atp. Na to jsem zapomněl, bo to není úplně obligatorní část každého hlášení. 😅

Filip84

paul: U nás je to taky nějak online dostupné, ten obsah hlášení místního rozhlasu.

Filip84

Lgee: U Tebe bych postup, co doporučuju Mravencovi, nedoporučoval, protože v ÚLDR bys, spíš, potom potřeboval katalog protes končetin Ty, no a nebo bys už nepotřeboval vůbec nic. Ne, napadla mne stávka, ale to bys musel něco dělat a musel by vás být „kolektiv“, tzn. alespoň dva, protože sám do stávky nemůžeš. Takže to padá. No, nejprve se bude muset, v ÚLDR, elektrisovat, až se postaví elektrárna, natáhnou kabely, atp., tak potom by, případně, bylo dobré, kdybyste šli do té stávky! 👌😎😎😎

Filip84

Mravenec: Ale tak to musíš prosadit, protože když bylo to pražské povstání, tak vyhrávaly tlampače místního rozhlasu „Lví silou, vzletem sokolím, kupředu kráčejme“ pořád dokolečka dokola. Musíš dojít na MNV Letná, tam jim přinést katalog protes končetin, kdyby náhodou potřebovali, a při tom jim to politicky vysvětlit! 🤷‍♀️😎😎😎

Mravenec

Pokusím se😂😂👽