Kelt

Máte u vás na řece nějaké ptáky? Jaké/které?

My tady máme kačeny, které se nechají krmit a občas si vezmou sami. Někde jsou kačeny a někde labutě. Co je u vás? Děkuji

Nejlepší odpověď
aliendrone

Máme. Labutě, nějaký kachny či co to je, pod tramvajovým mostem už je dlouho zaseklý modropták (předvolební poutač ODS), prostě zvěřinec. Chtělo by to na ně vyslat gangstera Dochyho, a rázem by bylo po ptákách! ;) :D :D

Další odpovědi
Drap

Ano, několik druhů kačen, občas volavky, někdy i labutě, viděl jsem i několikrát ledňáčka.

dudu

Hafo divokých kačen /Svitava/. Občas je chytají a žerou Mongolci.

Kepler

U nás jen ty kačeny. Někdy chodí i mezi námi a na poště za přepážkami je jich nejvíce.

quentos

Taky kachny. Labutě jsem viděl nejblíž v Hradci.