berta 4

Máte tu někdo zkušenost s el.aukcí energií

Dubrý den,naši vesnici zahrnuli do elektronické aukce je to firma Terra Group Investment,a.s. a já potřebuji poradit jestli se do toho mám přihlásit,jestli to nebudu muset hlídat víc,jak to hlídám teď díky za radu

Odpovědi
Drap

Určitě nebudeš muset hlídat více. Pokud se vám podaří vydražit levnější energii, tak budeš méně platit.

zzzzz

Záleží na podmínkách smlouvy, aby vám cenu nezmrazili. To by se vám nemuselo vyplatit, protože je pravděpodobné, že cena el. půjde dolu. Také záleží na tom, kolik ji spotřebujete, zda tím i topíte, ohříváte vodu atd. pečlivě prostudujte smluvní podmínky a až poté se rozhodujte. U aukce se to nedá předem spočítat, ale vaše obec by měla mít k dispozici předběžné kalkulace.

tomm

dobrý den,
rád bych se zeptal jak dopadla vaše zkušenost s Terra group? JE před námi podobné rozhodnutí tak si zjišťuju co nejvíce informací.
Můžete klidně odpovědět na e-mail. tomsemecky@seznam.cz
Děkuji za případnou odpověď